"צבע אדום" בכל מקום – הרינגטון (או) שדרות זה כאן

נמאס לי.
מנהיגות רופסת ומנותקת שמעלה לקורבן את שדרות, אשקלון ואת יישובי עוטף עזה, ובקרוב – באר-שבע. תקציב ביטחון אדיר וביצוע אפסי.
איראן, עוד מבלי לדבר על האיום הגרעיני, פתחה מוצב קדמי בעזה (וכמובן גם בדרום-לבנון), ומשם מזנבת בנו ללא תגובה ממשית.

יהיה בעתיד פוסט אחר, מפורט יותר, אבל כרגע נתרכז במחאה האפשרית שלנו, האזרחים.
לא יכול להיות שאני אשב בשקט ובבטחה ברמת-השרון, וברדיוס של קילומטרים עד עשרות קילומטרים מעזה, אזרחי אותה מדינה יהיו במשך חודשים ושנים תחת איום מתמיד של סכנת חיים או "סתם" חרדה מהפצצות, חיים בסוג של רולטת קסאם.

אני זוכר שבמלחמת לבנון השנייה, היתה לי ישיבה במרכז עם אנשים שהגיעו מהצפון. הם היו בהלם. הם אמרו לנו: "זו מדינה אחרת פה אצלכם במרכז. אתם לא יודעים מה קורה בצפון. יש שם מלחמה ופה הכול כרגיל".
לפני מספר ימים שמעתי ברדיו מאזינה משדרות שאמרה דברים דומים, ובחריפות ובכאב גדולים יותר.

לכן, אני חושב שיש צורך בהעלאת המוּדָעוּת של כלל תושבי המדינה למצב ולסבל של כל מי שמצויים בטווח טילי החמאס – אולי המודעות המוגברת הזו תניע אנשים לפעולה ממשית או לפחות להעלאת המרכיב הבטחוני בשיקולי ההצבעה שלהם בבחירות הקרובות.
לשם כך החלפתי את הרינגטון של מכשיר הטלפון הסלולרי שלי לאזעקת "צבע אדום", כך שבכל פעם שמתקשרים אלי – כל מי שנמצא לידי מקבל "חוויה" של הימצאות בשדרות ועוטף עזה (וכאמור, בקרוב באר-שבע).
אתם צריכים לראות את התגובות שאני מקבל. אנשים לא מבינים מאיפה זה מגיע וצריך להסביר להם. הקליקו על הנגן שלהלן להדגמה:
.

[audio:https://life.caspi.org.il/audio/tzeva-adom.mp3]
.

הלוואי וחברות הסלולר היו מאפשרות להשתמש בקובץ כזה גם כפאנטון (המוזיקה ששומעים אלו שמתקשרים אליכם עד שאתם עונים), אבל זה בשליטתן וככל שידוע לא ניתן לקביעה ברמת הטלפון.

אז אם אתם חושבים כמוני – הכנתי לכם את הרינגטון כקבצים מוכנים להורדה לסלולרי שלכם במגוון תבניות תואמות, כל אחד על פי מכשיר הסלולר האישי:
(הערה חשובה: אם אתם נמצאים ביישובים הנמצאים בטווח טילי החמאס – אל תשתמשו ברינגטון הזה, כי שם אזעקת "צבע אדום" מעידה על אזעקת אמת והרינגטון הזה יכול לגרום לבהלת שווא מיותרת)

[download#1#size] .
[download#2#size] .
[download#3#size] .
[download#5#size] .

.

בואו ונדגים לסביבה שלנו מה כבר מתרחש מזה זמן רב ביישובים מסביב לעזה ומה יקרה אם הנהגת המדינה לא תעצור את ההתדרדרות הזו במהירות ובנחישות, כי אחרת – ה"רינגטון" הבא פשוט יהיה צפירות עולות ויורדות אצלכם בבית.

.

אודות איתן

רק על עצמי לספר ידעתי. בשביל זה יש בלוג, לא?
פורסם בקטגוריה ממשל, פוליטיקיה, צבא. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *